KURUMSAL

berze02.jpg

Hakkımızda

Berze Enerji, 2017 yılında Hüseyin Şehitoğlu tarafından Hidroelektrik Santralleri, Rüzgâr Enerjisi Santralleri ve Güneş Enerjisi Santralleri kurulumu ve montajı, Enerji nakil hattı ve iletim hattı direkleri imalat ve montajı konusunda faaliyet göstermek amacıyla Gaziantep'te kurulmuştur.

Berze Enerji, Enerji sektöründe rekabetçi ve dengeli bir portföy oluşturmayı ve enerji piyasasının pro-aktif, dinamik ve güvenilir firmaları arasında ön sıralarda yer almayı hedefleyerek çıktığı yolda, Türkiye’nin her bölgesinde; öncü ve örnek nitelikte, kaliteli, yenilikçi birçok farklı projeye imza atmıştır.

Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektör kuruluşlarına karşı taahhüt ettiği tüm bu projeleri kusursuz yürütüp sonlandıran ve güçlü yapısını koruyan firmamızın başarısı, kuruluşundan itibaren sadık kaldığı ticari etik, dürüstlük ve disiplin temelli çalışma prensiplerinin meyvesidir.

Sektördeki gelişmeleri ve pazardaki yeni talepleri yakından takip eden firma yönetimi, güvene dayalı uluslararası ticari ilişkilerinin sonucu olarak 2019 yılında Türkiye’nin lider yassı sac üreticilerinden biri olan Tat Metal ihracat distribütörlüğü ile ilk kez Irak pazarına açılmıştır.

Orta Doğu’da gözlemlediği ihtiyaçlar doğrultusunda, dış ticaret hacminin devasa boyutlara erişmesiyle Türkiye’nin en büyük güneş paneli fabrikası olan Smart Energy ile distribütörlük anlaşması yapmıştır.

Berze Enerji, geniş ürün yelpazesiyle ihracatta güvenilir adres olduğunun teyidini almış olmanın gururu ile ülke ekonomisine büyük katkılar sunmaktadır.

***

Yabancı sermayeli güçlü iş adamları Mustafa Sadraddin Mohammed Al-Hashimi ve Sherwan Yahya Hamad Amin ile birikimlerini birleştirerek ortaklık kuran Berze; genç, dinamik ve yenilikçi kadrosuyla her geçen gün büyüyen güçlü sermayesi ve varolan tecrübesiyle belirlediği vizyon ve ticari etiğin ışığında gelişmeye devam etmektedir.

Global şirket olma yolunda attığı doğru adımlarla çok çok kısa bir süre içerisinde ticari faaliyet alanını genişleterek enerji ve demir çelik sektörü başta olmak üzere gıda, tekstil gibi ihtiyacın hasıl olduğu her alanda arza talip olan Berze, 2019 yılında ithalat ve ihracat faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır.  Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, ilgimizin bilgiyle yoğrulup başarıya dönüştüğünün kanıtıdır.

Kurumsal yapılanmasını ticari zekası ile daha da sağlamlaştıran Berze, modern yönetim anlayışının sunduğu imkanlardan faydalanarak, ihracatta bir numara olmayı hedeflemektedir.

Müşterinin önceliklerini ön planda tutarak beklentilerini kusursuz karşılamak amacıyla, doğru iletişim, disiplin ve zamanında teslim ile sonuç odaklı çalışmalarını sürdüren yenilikçi ekibimiz; paydaşlarına güncel bilgiyi ve tecrübesini sunarak ortaya çıkardığı hizmetlerle amacından sapmadan çalışmalarına devam etmektedir.

 

BERZE ENERJİ,

EDİNDİĞİ MİSYON VE BELİRLEDİĞİ VİZYON İLE

TİCARİ HAYATIN GÜVENİLİR ADRESİ OLMAYA DEVAM EDECEKTİR.